Miejskie obchody Dnia Dziecka

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka były pełne zabawy i atrakcji. W upalne popołudnie na terenie Szczawnicy odbyła się oficjalna impreza, której organizatorami byli Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica oraz Centrum Rekreacji i Kultury „PromeCHATKA”.


Przedstawiciele grona najmłodszych chętnie uczestniczyli w różnych grach i zabawach próbując swoich sił w wspinaczce na ściance, piłce nożnej, strzelaniu z łuku oraz wiele innych. Z zaciekawieniem oglądały koncert zespołu „BETI & BOBAS”, a także brały udział w różnego rodzaju konkursach, gdzie mogły zaprezentować swoje ukryte talenty oraz odebrać wyczekiwaną nagrodę.

Dla wszystkich biorących udział w dzisiejszym wydarzeniu dostępne były kiełbaski z grilla, napoje oraz łakocie. Wszystkie atrakcje budziły wiele emocji, gdyż  był to dzień pełen niespodzianek, a dobry humor dopisywał każdemu.

„Wszystkim osobom, które nie szczędziły swego wysiłku, czasu i często bezinteresownej pomocy oraz które w jakikolwiek sposób włączyły się w organizację tegorocznego festynu, a w szczególności Centrum Rekreacji i Kultury „PromeCHATKA” oraz właścicielom Masarni-Zdrój pragnę złożyć serdeczne podziękowania” – powiedział Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda

Galeria zdjęć

 
Odwiedzin ::