Szczawnicka młodzież na meczu Wisły Kraków


         Niebywałą okazję kibicowania w meczu Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin na stadionie „Białej Gwiazdy” w Krakowie miała młodzież Klubu Sportowego Jarmuta oraz OSP Szczawnica.
„Dzięki dobrej współpracy z władzami Klubu Sportowego Wisły Kraków udało mi się zorganizować bezpłatny wstęp dla naszej młodzieży na tak prestiżowy mecz” – podkreśla Sekretarz Szczawnicy Tomasz Hurkała.

            Szczawnicka młodzież ulokowana została na specjalnie przygotowanej trybunie, gdzie nad ich bezpieczeństwem czuwała wydzielona grupa ochrony. Mecz przebiegał w bardzo przyjemnej sportowej atmosferze, bez żadnych incydentów a organizatorzy zapewniają iż za każdym razem gdy na trybunach znajdują się dzieci czy młodzież priorytetem jest ich bezpieczeństwo i sportowe emocje.
„Osobiście uczestniczyłem z młodzieżą w tym wydarzeniu sportowym by przekonać się że poziom bezpieczeństwa jest wystarczający. Teraz jestem przekonany że wszystko jest na najwyższym poziomie i z przyjemnością pomogę zorganizować podobne wyjazdy po rozpoczęciu nowego sezonu piłkarskiego” – zapewnia Tomasz Hurkała.
 

Autor: UMiG SzczawnicaOdwiedzin ::