Szczawnicka Amatorska Liga Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica 2016/2017


SKŁAD OSOBOWY DRUŻYN

 

TERMINARZ ROZGRYWEK (PLIK DO POBRANIA)

TABELA

MIEJSCE

NAZWA DRUŻYNY

ILOŚĆ MECZY

PUNKTY

MAŁE PUNKTY

1.

PIENINY

 14

 40

 +346

2.

KOLEX SZCZAWNICA

 14

37

+ 266

3.

KOLEKTYV

 14

 31

 +163

4.

HANS KLOSS

14

23

 +64

5.

PAKA PIETRZAKA

 14

 14

 -148

6.

AWARIA

 14

 10

 -276

7.

DREAM TEAM

 14

 9

 -168

8. EKIPA KRYZYS
 
 14  4  -247

  

 

WYNIKI

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

9 grudnia

19.00

KOLEX SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

 

 przełozony na 14.01.2017 r. godz. 19.00

 

 

20.00

AWARIA – HANS KLOSS

 

 0:2
(11:25, 9:25)

 

10 grudnia

16.00

AWARIA – EKIPA KRYZYS

 

 przełożony na 14.01.2017 r. godz. 20.00

 

 

17.00

KOLEX SZCZAWNICA – AWARIA

 

 2:0
(25:14, 25:4)

 

 

18.00

HANS KLOSS – KOLEKTYV

 

 przełożony na 23.12.2016 r.
godz. 21.00

 

 

19.00

PIENINY – KOLEKTYV

 

 2;0
(25:18, 25:19)

 

 

20.00

PIENINY – DREAM TEAM

 

 przełożony na 14.01.2017 r.
godz. 17.00

 

16 grudnia

19.00

KOLEX SZCZAWNICA – HANS KLOSS

 

 2:0
(25:13, 25:23)

 

 

20.00

KOLEX SZCZAWNICA – KOLEKTYV

 

 2:1
(25:27, 25:21, 15:11)

 

17 grudnia

16.00

AWARIA – KOLEKTYV

 

 0:2
(16:25, 10:25)

 

 

17.00

KOLEKTYV – PAKA PIETRZAKA

 

 2:0
(25:12, 25:17)

 

 

18.00

EKIPA KRYZYS – HANS KLOSS

 

 0:2
(20:25, 16:25)

 

 

19.00

PAKA PIETRZAKA – EKIPA KRYZYS

 

 2:0
(25:11, 25:20)

 

 

20.00

AWARIA – DREAM TEAM

 

 2:0
(27:25, 25:13)

 

23 grudnia

19.00

KOLEX SZCZAWNICA – DREAM TEAM

 

 2:0
(25:6, 25:11)

 

 

20.00

PIENINY – KOLEX SZCZAWNICA

 

1:2
(25:14, 18:25, 12:15)
 

 

  21:00

HANS KLOSS - KOLEKTYV

 

 0:2
(13:25, 9:25)
 

30 grudnia

19.00

EKIPA KRYZYS – KOLEKTYV

 

 0:2
(10:25, 13:25)

 

 

20.00

HANS KLOSS – DREAM TEAM

 

 2:0
(25;16, 25:21)

 

7 stycznia

16.00

EKIPA KRYZYS – DREAM TEAM

 

 1:2
(23:25, 25:21, 16:18)

 

 

17.00

KOLEKTYV – DREAM TEAM

 

 2:0
(25:8, 25:13)

 

 

18.00

AWARIA – PIENINY

 

 0:2
(0:25, 0:25)

 

 

19.00

PIENINY – PAKA PIETRZAKA

 

 2:0
(25:5, 25:8)

 

 

20.00

HANS KLOSS – PAKA PIETRZAKA

 

 2:0
(25:22, 25:18)

 

13 stycznia

19.00

KOLEX SZCZAWNICA – PAKA PIETRZAKA

 

 2:0
(25:16, 25:15)

 

 

20.00

AWARIA – PAKA PIETRZAKA

 

 0:2
(12:25, 13:25)

 

14 stycznia

16.00

DREAM TEAM – PAKA PIETRZAKA

 

 0:2
(21:25, 21:25)

 

 

17.00

PIENINY - DREAM TEAM

 

 2:0
(25:7, 25:12)

 

 

18.00

EKIPA KRYZYS – PIENINY

 

 0:2
(11:25, 10:25)

 

  19.00

KOLEX SZCZAWNICA - EKIPA KRYZYS

 

 2:0
(25:8, 25:10)
 
  20:00

AWARIA - EKIPA KRYZYS

 

 0:2
(20:25, 10:25)
 
  21.00

PIENINY - HANS KLOSS

 

 2:0
(25:14, 25:15)
 

KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ

 

RUNDA REWANŻOWA

 

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

20 stycznia

19.00

KOLEX SZCZAWNICA – PAKA PIETRZAKA

 

 2:0
(25:0, 25:0)

 

 

20.00

KOLEX SZCZAWNICA – KOLEKTYV

 

 2:0
(25:12, 25:19)

 

21 stycznia

16.00

AWARIA – PAKA PIETRZAKA

 

 1:2
(17:25, 28:26, 13:15)

 

 

17.00

AWARIA – DREAM TEAM

 

 2:0
(25:17, 27:25)

 

 

18.00

EKIPA KRYZYS – PAKA PIETRZAKA

 

 1:2
(25:18, 18:25, 9:15)

 

 

19.00

PIENINY – HANS KLOSS

 

 2:0
(25:11, 25:14)

 

 

20.00

EKIPA KRYZYS – PIENINY

 

 0:2
(9:25, 10:25)

 

27 stycznia

19.00

KOLEX SZCZAWNICA – DREAM TEAM

 

 2:0
(25:15, 25:13)

 

 

20.00

PAKA PIETRZAKA – DREAM TEAM

 

 0:2
(0:25, 0:25)

 

28 stycznia

16.00

HANS KLOSS – DREAM TEAM

 

 2:0
(25:13, 25:9)

 

 

17.00

EKIPA KRYZYS – DREAM TEAM

 

 0:2
(25:27, 14:25)

 

 

18.00

EKIPA KRYZYS – KOLEKTYV

 

 0:2
(10:25, 10:25)

 

 

19.00

AWARIA – PIENINY

 

 0:2
(4:25, 6:25)

 

 

20.00

PIENINY – PAKA PIETRZAKA

 

 2:0
(25:17, 25:5)

 

3 luty

19.00

KOLEX SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

 

 2:0
(25:13, 25:16)

 

 

20.00

AWARIA – HANS KLOSS

 

0:2
(0:25, 0:25)

 

4 luty

16.00

AWARIA – EKIPA KRYZYS

 

 2:0
(25:18, 25:13)

 

 

17.00

KOLEX SZCZAWNICA – AWARIA

 

 2:0
(25:19, 25:11)

 

 

18.00

HANS KLOSS – KOLEKTYV

 

 0:2
(25:27, 20:25)

 

 

19.00

PIENINY – KOLEKTYV

 

 2:0
(25:23, 25:20)

 

 

20.00

PIENINY – DREAM TEAM

 

 2:0
(25:12, 25:13)

 

10 luty

19.00

KOLEX SZCZAWNICA – HANS KLOSS

 

 2:0
(25:20, 27:25)

 

 

20.00

AWARIA – KOLEKTYV

 

 0:2
(15:25, 15:25)

 

11 luty

16.00

KOLEKTYV – DREAM TEAM

 

 2:0
(25:10, 25:22)

 

 

17.00

KOLEKTYV – PAKA PIETRZAKA

 

 2:0
(25:23, 26:24)

 

 

18.00

HANS KLOSS – PAKA PIETRZAKA

 

 2:1
(16:25, 26:24, 15:13)

 

 

19.00

EKIPA KRYZYS – HANS KLOSS

 

 0:2
(15:25, 9:25)

 

 

20.00

PIENINY – KOLEX SZCZAWNICA

 

2:0
(25:23, 25:20)
 

 

 

11 luty 2017 r., godz. 21.00 – zakończenie Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica

 












Odwiedzin ::