Szczawnicka Amatorska Liga Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica


SKŁAD OSOBOWY DRUŻYN

 


W razie ewentualnych zmian proszę na bieżąco śledzić terminarz rozgrywek

 

MIEJSCE

NAZWA DRUŻYNY

ILOŚĆ MECZY

PUNKTY

MAŁE PUNKTY

1.

KOLEX SZCZAWNICA

8

24

 +236

2.

KOLEKTYW

7

21

 +161

3.

PAKA PIETRZAKA

 9

18

 +67

4.

OLD SKŁAD

8

17

 +110

5.

ORKIESTRA PUZONA

7

9

 -47

6.

GIMNAZJUM SZCZAWNICA

5

6

 -5

7.

DREAM TEAM

6

3

 -83

8.

FC PERUN

7

3

 -120

9.

EKIPA KRYZYS

 6

3

 -140

10.

JUST FOR FUN

 7

1

 -179

 

  „SZCZAWNICA AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI  O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZAWNICA 2017/2018”

  

 

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

15 grudnia

19:00

OLD SKŁAD – EKIPA KRYZYS

 2:0 (25:12, 25:20)

 

 

20:00

KOLEKTYW – EKIPA KRYZYS

2:0 (25:10, 25:11)

 

16 grudnia

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – PAKA PIETRZAKA

 0:2 (14:25, 24:26)

 

 

17:00

FC PERUN – KOLEX SZCZAWNICA

0:2 (10:25, 9:25)

 

 

18:00

DREAM TEAM – OLD SKŁAD

 0:2 (3:25, 15:25)

 

 

19:00

ORKIESTRA PUZONA – DREAM TEAM

 2:1 (24:26, 25:22, 16:14)

 

 

20:00

KOLEX SZCZAWNICA – ORKIESTRA PUZONA

2:0 (25:11, 25:19)

 

22 grudnia

19:00

KOLEKTYW – ORKIESTRA PUZONA

 2:0 (25:17, 25:12)

 

 

20:00

JUST FOR FUN – OLD SKŁAD

 0:2 (7:25, 6:25)

 

23 grudnia

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – FC PERUN

 2:0 (25:22, 25:22)

 

 

17:00

PAKA PIETRZAKA - KOLEKTYW

 0:2 (22:25, 10:25)

 

 

18:00

KOLEKTYW – DREAM TEAM

 2:0 (25:15, 25:13)

 

 

19:00

OLD SKŁAD – KOLEX SZCZAWNICA

0:2 (18:25, 17:25)

 

 

20:00

JUST FOR FUN – ORKIESTRA PUZONA

0:2 (13:25, 21:25)

 

29 grudnia

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

0:2 (19:25, 24:26)

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA – ORKIESTRA PUZONA

 2:1 (25:14, 17:25,15:12)

 

30 grudnia

16:00

PAKA PIETRZAKA – FC PERUN

 2:0 (25:0, 25:0)

 

 

17:00

PAKA PIETRZAKA – OLD SKŁAD

 1:2 (25:18, 16:25,13:15)

 

 

18:00

ORKIESTRA PUZONA – OLD SKŁAD

 0:2 (10:25, 16:25)

 

 

19:00

KOLEX SZCZAWNICA – DREAM TEAM

 2:0 (25:11, 25:15)

 

 

20:00

KOLEX SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

 2:0 (25:4, 25:10)

 

5 stycznia

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – JUST FOR FUN

 2:0 (25:11, 25:10)

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA – JUST FOR FUN

 2:0 (25:20, 25:18)

 

6 stycznia

16:00

FC PERUN – OLD SKŁAD

 0:2 (16:25, 11:25)

 

 

17:00

FC PERUN – ORKIESTRA PUZONA

0:2 (22:25, 26:28)

 

 

18:00

PAKA PIETRZAKA – EKIPA KRYZYS

2:0 (25:0, 25:0)

 

 

19:00

DREAM TEAM - JUST FOR FUN

2:1 (23:25, 25:23, 15:19)

 

 

20:00

KOLEKTYW – JUST FOR FUN

2:0 (25:5, 25:7)

 

12 stycznia

19:00

KOLEKTYW – OLD SKŁAD

2:0 (25:17, 25:20)

 

 

20:00

FC PERUN – KOLEKTYW

0:2 (12;25, 18:25)

 

13 stycznia

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – KOLEX SZCZAWNICA

 0:2 (14:25, 17:25)

 

 

17:00

KOLEX SZCZAWNICA – JUST FOR FUN

 2:0 (25:6, 25:3)

 

 

18:00

PAKA PIETRZAKA – KOLEX SZCZAWNICA

 0:2 (0:25, 0:25)

 

 

19:00

PAKA PIETRZAKA – DREAM TEAM

 2:0 (25:21, 25:21)

 

 

20:00

FC PERUN - EKIPA KRYZYS

 2:0 (25:16, 25:19)

 

19 stycznia

19:00

FC PERUN – JUST FOR FUN

 

 

 

20:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA - KOLEKTYW

 

 

20 stycznia

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – ORKIESTRA PUZONA

 

 

 

17:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – DREAM TEAM

 

 

 

18:00

DREAM TEAM – EKIPA KRYZYS

 

 

 

19:00

JUST FOR FUN – EKIPA KRYZYS

 

 

 

20:00

KOLEX SZCZAWNICA - KOLEKTYW

 

 

26 stycznia

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – OLD SKŁAD

 

 

 

20:00

FC PERUN – DREAM TEAM

 

 

27 stycznia

16:00

ORKIESTRA PUZONA – EKIPA KRYZYS

 

 

KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ

RUNDA REWANŻOWA

DATA

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

27 stycznia

17:00

ORKIESTRA PUZONA - EKIPA KRYZYS

 

 

 

18:00

FC PERUN - DREAM TEAM

 

 

  19:00 GIMNAZJUM SZCZAWNICA - OLD SKŁAD    

2 luty

19:00

OLD SKŁAD – EKIPA KRYZYS

 

 

 

20:00

ORKIESTRA PUZONA – DREAM TEAM

 

 

3 luty

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – PAKA PIETRZAKA

 

 

 

17:00

FC PERUN – KOLEC SZCZAWNICA

 

 

 

18:00

DREAM TEAM – OLD SKŁAD

 

 

 

19:00

KOLEKTYW – EKIPA KRYZYS

 

 

 

20:00

JUST FOR FUN – ORKIESTRA PUZONA

 

 

9 luty

19:00

KOLEX SZCZAWNICA – ORKIESTRA PUZONA

 

 

 

20:00

OLD SKŁAD - KOLEX SZCZAWNICA

 

 

10 luty

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – FC PERUN

 

 

 

17:00

PAKA PIETRZAKA - KOLEKTYW

 

 

 

18:00

KOLEKTYW – DREAM TEAM

 

 

 

19:00

KOLEKTYW – ORKIESTRA PUZONA

 

 

 

20:00

JUST FOR FUN – OLD SKŁAD

 

 

16 luty

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

 

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA – ORKIESTRA PUZONA

 

 

17 luty

16:00

PAKA PIETRZAKA – FC PERUN

 

 

 

17:00

PAKA PIETRZAKA – OLD SKŁAD

 

 

 

18:00

ORKIESTRA PUZONA – OLD SKŁAD

 

 

 

19:00

JUST FOR FUN – DREAM TEAM

 

 

 

20:00

KOLEX SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

 

 

23 luty

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – JUST FOR FUN

 

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA  - JUST FOR FUN

 

 

24 luty

16:00

FC PERUN – OLD SKŁAD

 

 

 

17:00

FC PERUN – ORKIESTRA PUZONA

 

 

 

18:00

PAKA PIETRZAKA – KOLEX SZCZAWNICA

 

 

 

19:00

KOLEX SZCZAWNICA – DREAM TEAM

 

 

 

20:00

KOLEKTYW – JUST FOR FUN

 

 

2 marca

19:00

FC PERUN – EKIPA KRYZYS

 

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA – DREAM TEAM

 

 

3 marca

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – KOLEX SZCZAWNICA

 

 

 

17:00

KOLEX SZCZAWNICA – JUST FOR FUN

 

 

 

18:00

PAKA PIETRZAKA – EKIPA KRYZYS

 

 

 

19:00

KOLEKTYW – OLD SKŁAD

 

 

 

20:00

FC PERUN - KOLEKTYW

 

 

9 marca

19:00

FC PERUN – JUST FOR FUN

 

 

 

20:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA - KOLEKTYW

 

 

10 marca

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – ORKIESTRA PUZONA

 

 

 

17:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – DREAM TEAM

 

 

 

18:00

DREAM TEAM – EKIPA KRYZYS

 

 

 

19:00

JUST FOR FUN – EKIPA KRYZYS

 

 

 

20:00

KOLEX SZCZAWNICA - KOLEKTYW

 

 

 

10 marca 2018 r., godz. 21.00 – zakończenie Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 












Odwiedzin ::