UWAGA! Zmiana terminarza!!! - Szczawnicka Amatorska Liga Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica


SKŁAD OSOBOWY DRUŻYN

 


W razie ewentualnych zmian proszę na bieżąco śledzić terminarz rozgrywek

 

Uwaga zmiana w terminarzu od 24 lutego !

 

MIEJSCE

NAZWA DRUŻYNY

ILOŚĆ MECZY

PUNKTY

MAŁE PUNKTY

1.

KOLEKTYW

 

16

47

 +355

2.

OLD SAKŁAD

17

39

 +242

3.

KOLEX

13

36

 +332

4.

ORKIESTRA PUZONA

17

25

 -25

5.

GIMNAZJUM
SZCZAWNICA

16

21

 -27

6.

PAKA PIETRZAKA

14

20

 -17

7.

FC PERUN

15

15

 -108

8.

EKIPA KRYZYS

15

14

 -233

9.

DREAM TEAM

 15

8

 -198

10.

JUST FOR FUN

 14

3

 -319

 

  „SZCZAWNICA AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI  O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZAWNICA 2017/2018”

  

 

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

15 grudnia

19:00

OLD SKŁAD – EKIPA KRYZYS

 2:0 (25:12, 25:20)

 

 

20:00

KOLEKTYW – EKIPA KRYZYS

2:0 (25:10, 25:11)

 

16 grudnia

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – PAKA PIETRZAKA

 0:2 (14:25, 24:26)

 

 

17:00

FC PERUN – KOLEX SZCZAWNICA

0:2 (10:25, 9:25)

 

 

18:00

DREAM TEAM – OLD SKŁAD

 0:2 (3:25, 15:25)

 

 

19:00

ORKIESTRA PUZONA – DREAM TEAM

 2:1 (24:26, 25:22, 16:14)

 

 

20:00

KOLEX SZCZAWNICA – ORKIESTRA PUZONA

2:0 (25:11, 25:19)

 

22 grudnia

19:00

KOLEKTYW – ORKIESTRA PUZONA

 2:0 (25:17, 25:12)

 

 

20:00

JUST FOR FUN – OLD SKŁAD

 0:2 (7:25, 6:25)

 

23 grudnia

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – FC PERUN

 2:0 (25:22, 25:22)

 

 

17:00

PAKA PIETRZAKA - KOLEKTYW

 0:2 (22:25, 10:25)

 

 

18:00

KOLEKTYW – DREAM TEAM

 2:0 (25:15, 25:13)

 

 

19:00

OLD SKŁAD – KOLEX SZCZAWNICA

0:2 (18:25, 17:25)

 

 

20:00

JUST FOR FUN – ORKIESTRA PUZONA

0:2 (13:25, 21:25)

 

29 grudnia

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

0:2 (19:25, 24:26)

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA – ORKIESTRA PUZONA

 2:1 (25:14, 17:25,15:12)

 

30 grudnia

16:00

PAKA PIETRZAKA – FC PERUN

 2:0 (25:0, 25:0)

 

 

17:00

PAKA PIETRZAKA – OLD SKŁAD

 1:2 (25:18, 16:25,13:15)

 

 

18:00

ORKIESTRA PUZONA – OLD SKŁAD

 0:2 (10:25, 16:25)

 

 

19:00

KOLEX SZCZAWNICA – DREAM TEAM

 2:0 (25:11, 25:15)

 

 

20:00

KOLEX SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

 2:0 (25:4, 25:10)

 

5 stycznia

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – JUST FOR FUN

 2:0 (25:11, 25:10)

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA – JUST FOR FUN

 2:0 (25:20, 25:18)

 

6 stycznia

16:00

FC PERUN – OLD SKŁAD

 0:2 (16:25, 11:25)

 

 

17:00

FC PERUN – ORKIESTRA PUZONA

0:2 (22:25, 26:28)

 

 

18:00

PAKA PIETRZAKA – EKIPA KRYZYS

2:0 (25:0, 25:0)

 

 

19:00

DREAM TEAM - JUST FOR FUN

2:1 (23:25, 25:23, 15:19)

 

 

20:00

KOLEKTYW – JUST FOR FUN

2:0 (25:5, 25:7)

 

12 stycznia

19:00

KOLEKTYW – OLD SKŁAD

2:0 (25:17, 25:20)

 

 

20:00

FC PERUN – KOLEKTYW

0:2 (12;25, 18:25)

 

13 stycznia

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – KOLEX SZCZAWNICA

 0:2 (14:25, 17:25)

 

 

17:00

KOLEX SZCZAWNICA – JUST FOR FUN

 2:0 (25:6, 25:3)

 

 

18:00

PAKA PIETRZAKA – KOLEX SZCZAWNICA

 0:2 (0:25, 0:25)

 

 

19:00

PAKA PIETRZAKA – DREAM TEAM

 2:0 (25:21, 25:21)

 

 

20:00

FC PERUN - EKIPA KRYZYS

 2:0 (25:16, 25:19)

 

19 stycznia

19:00

FC PERUN – JUST FOR FUN

 2:0 (25:11, 25:15)

 

 

20:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA - KOLEKTYW

 0:2 (15:25, 19:25)

 

20 stycznia

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – ORKIESTRA PUZONA

 1:2 (25:23, 18:25, 13:15)

 

 

17:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – DREAM TEAM

2:0 (25:18, 26:24)

 

 

18:00

DREAM TEAM – EKIPA KRYZYS

 0:2 (21:25, 20:25)

 

 

19:00

JUST FOR FUN – EKIPA KRYZYS

 0:2 (12:25, 17:25)

 

 

20:00

KOLEX SZCZAWNICA - KOLEKTYW

 0:2 (19:25, 22:25)

 

26 stycznia

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – OLD SKŁAD

 0:2 (17:25, 15:25)

 

 

20:00

FC PERUN – DREAM TEAM

 2:1 (25:15, 18:25, 16:14)

 

27 stycznia

16:00

ORKIESTRA PUZONA – EKIPA KRYZYS

 1:2 (23:25, 25:15, 16:18)

 

KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ

RUNDA REWANŻOWA

DATA

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

27 stycznia

17:00

ORKIESTRA PUZONA - EKIPA KRYZYS

 2:0 (25:17, 25:7)

 

 

18:00

FC PERUN - DREAM TEAM

 2:1 (25:11, 22:25, 15:12)

 

  19:00 GIMNAZJUM SZCZAWNICA - OLD SKŁAD   0:2 (17:25, 16:25)  

2 luty

19:00

OLD SKŁAD – EKIPA KRYZYS

 2:0 (25:18, 25:14)

 

 

20:00

ORKIESTRA PUZONA – DREAM TEAM

2:0 (27:25, 25:21)

 

3 luty

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – PAKA PIETRZAKA

1:2 (25:22,, 17:25, 12:15)

 

 

17:00

FC PERUN – KOLEX SZCZAWNICA

0:2 (13:25, 12:25)

 

 

18:00

DREAM TEAM – OLD SKŁAD

0:2 (0:25, 0:25)

 

 

19:00

KOLEKTYW – EKIPA KRYZYS

2;0 (25:0, 25:0 )

 

 

20:00

JUST FOR FUN – ORKIESTRA PUZONA

0:2 (5:25, 14:25)

 

9 luty 18:15 GIMNAZJUM SZCZAWNICA - KOLEKTYW  0:2 (19:25, 18:25)  


19:00

KOLEX SZCZAWNICA – ORKIESTRA PUZONA

 2:0 (25:9, 25:7)

 

  20:00 OLD SKŁAD - KOLEX SZCZAWNICA  0:2 (10:25, 20:25)  

 

20:45

FC PERUN - JUST FOR FUN

 2:1 (19:25, 25:21, 15:6)

 

10 luty 15:00 GIMNAZJUM SZCZAWNICA - ORKIESTRA PUZONA  2:1 (20:25, 25:14, 15:7)  

 

16:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – FC PERUN

2:0 (25:19, 25:16)

 

 

17:00

PAKA PIETRZAKA - KOLEKTYW

 0:2 (0:25, 0:25)

 

 

18:00

KOLEKTYW – DREAM TEAM

 2:0 (25:10, 25:17)

 

 

19:00

KOLEKTYW – ORKIESTRA PUZONA

 2:0 (25:16, 26:24)

 

 

20:00

JUST FOR FUN – OLD SKŁAD

0:2 (3:25, 9:25)

 

  20:30 KOLEKTYW - FC PERUN  2:0 (25:22, 25:19)  
16 luty 18:15 GIMNAZJUM SZCZAWNICA - DREAM TEAM  2:1
(25:16)(23:25)
(15:13)
 

 

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

 2:0
(25:17)(27:25)

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA – ORKIESTRA PUZONA

 0:2
(11:25)(21:25)

 

  20:45 KOLEKTYW - OLD SKŁAD  2:1
(25:16)(23:25)
(15:9)
 

17 luty

16:00

PAKA PIETRZAKA – FC PERUN

 0:2
(16:25)(21:25)

 

 

17:00

PAKA PIETRZAKA – OLD SKŁAD

0:2
(19:25)(20:25)

 

 

18:00

ORKIESTRA PUZONA – OLD SKŁAD

 0:2
(17:25)(20:25)

 

 

19:00

JUST FOR FUN – DREAM TEAM

 1:2
(15:25)(25:19)
(9:15)

 

 

20:00

KOLEX SZCZAWNICA – EKIPA KRYZYS

 2:0
(25:10)(25:14)

 

  20:30 JUST FOR FUN - EKIPA KRYZYS  0:2
(16:25)(24:26)
 

23 luty

19:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – JUST FOR FUN

 

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA  - JUST FOR FUN

 

 

  20:30 DREAM TEAM - EKIPA KRYZYS    

24 luty

16:00

FC PERUN – OLD SKŁAD

 

 

 

17:00

FC PERUN – ORKIESTRA PUZONA

 

 

 

18:00

GIMNAZJUM SZCZAWNICA – KOLEX SZCZAWNICA

 

 

 

19:00

KOLEX SZCZAWNICA – DREAM TEAM

 

 

 

20:00

KOLEKTYW – JUST FOR FUN

 

 

  20.30
PAKA PIETRZAKA – KOLEX SZCZAWNICA    

2 marca

19:00

FC PERUN – EKIPA KRYZYS

 

 

 

20:00

PAKA PIETRZAKA – DREAM TEAM

 

 

  20:30 KOLEX SZCZAWNICA - JUST FOR FUN    

3 marca

16:00

PAKA PIETRZAKA - EKIPA KRYZYS

 

 

 

17:00

KOLEX SZCZAWNICA - KOLEKTYW

 

 

 

3 marca 2018 r., godz. 18.00 – zakończenie Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica.

Zapraszamy w tym dniu wszystkie zespoły biorące udział w zawodach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 












Odwiedzin ::